pracownik kontroli i modelowania form, mazańcowice

lokalizacja
mazańcowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna badowska+48 603304706
numer referencyjny
/196/10/2020/KB - 66030

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w blacharstwie lub lakiernictwie? Masz zamiłowanie do modelarstwa i majsterkowania? Jesteś osobą dokładną i rzetelną? Poznaj naszą nową ofertę pracy w Mazańcowicach i aplikuj!

oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością nawiązania stałej współpracy
  • pracę w systemie 1-zmianowym w godzinach 8:00 – 16:00 w nowoczesnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (około 2700 zł netto/m-c)
  • pracę stacjonarną na terenie hali produkcyjnej w Mazańcowicach
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)

zadania

  • praca przy komponentach samochodowych
  • przeprowadzanie kontroli dostaw elementów zgodnie z dokumentacją
  • przeprowadzanie napraw elementów
  • ścisła współpraca z działem produkcji i jakości
  • zapewnienie prawidłowej jakości modelu zgodnie z wytycznymi
  • usuwanie wad powstałych w procesie modelowania i formowania

oczekujemy

  • zdolności manualnych oraz wyobraźni przestrzennej
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • mile widziane wykształcenie o kierunku: formierz tworzyw, modelarz, blacharz, lakiernik lub laminator
  • umiejętności pracy w grupie
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy w lakierni/warsztacie lakierniczym
  • dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
  • chęci do pracy i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
  • prawa jazdy kat. B