pracownik laboratorium, kęty

lokalizacja
kęty, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

beata fizek+48 334859405
numer referencyjny
/519/10/2018/BF - 54675

opis stanowiska

Jeśli masz doświadczenie jako laborant/ka i szukasz pracy w Kętach, możesz rozpocząć z Nami przygodę z niekwestionowanym liderem produkcji wód i napojów w Polsce.

oferujemy

  • wynagrodzenie 3132 pln brutto ( 18.64 pln brutto na godzinę) + do 300 pln premii
  • prace w systemie IV brygadowym
  • po 6 mc przejęcie przez klienta
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dostęp do szkoleń zawodowych

zadania

  • przygotowywanie sprzętu i wykonywanie badań laboratoryjnych
  • kontrola dostaw surowców,
  • kontrola czystości mikrobiologicznej,
  • prowadzenie dokumentacji z prowadzonych badań wraz z wystawianiem świadectw analiz,
  • wydawanie orzeczeń laboratoryjnych

oczekujemy

  • umiejętności obsługi urządzeń laboratoryjnych,
  • wykształcenia co najmniej średniego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( laboratoria w zakładach branży FMCG)
  • dobrej obsługi komputera
  • gotowości do pracy w systemie IV brygadowym
  • wysokiego poziomu kultury osobistej