pracownik linii produkcyjnej, belsk duży

lokalizacja
belsk duży, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
17.00 - 20.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

aneta konarska+48 882432173
numer referencyjny
/264/01/2019/AK - 56036
klient
Ferrero Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Chcesz sprawdzić, jak powstają najsmaczniejsze słodycze w Ferrero i mieć swój udział w ich produkcji?

Poszukujemy chętnych osób do pracy w Ferrero Polska w Belsku Dużym k. Grójca

oferujemy

• atrakcyjną stawkę godzinową

• umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)

• transport do zakładu pracy z wybranych miejscowości

• pakiet dodatków Randstad Plus dla każdego pracownika Randstad: karta sportowa i prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

zadania

• lekka praca przy pakowaniu i przepakowywaniu słodyczy

• kontrola jakości produkowanych wyrobów

oczekujemy

• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (8godz.) lub 4-bryg. (12godz.)

• zręczność

• nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cie nauczymy!