pracownik linii produkcyjnej, częstochowa

kontakt w randstad
milena michalska 693470679, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/140/03/2018/AD - 50481

opis stanowiska

Jeśli interesuje Cię praca w prężnie rozwijającej się firmie z branży chemii budowlanej, chcesz się doskonalić i zdobyć nowe doświadczenie jako pracownik linii produkcyjnej ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Miejsce pracy: Częstochowa,

Dzielnica: Wyczerpy-Aniołów

oferujemy

  • wynagrodzenie 2500zł netto podstawa + nadgodziny dla chętnych w soboty
  • wynagrodzenie zawsze na czas do 10-tego każdego miesiąca
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę tymczasową)
  • pakiet benefitów ( opieka medyczna, karta sportowa, dobrowolne i atrakcyjne ubezpieczenia grupowe)
  • prac od poniedziałku, do piątku

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej, suche i mokre farby oraz tynki budowlane

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • motywacji do pracy
  • zaangażowania