pracownik linii produkcyjnej, oświęcim

lokalizacja
oświęcim, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

monika stadler+48 ​697970457
numer referencyjny
/62/08/2018/MS - 53116

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia za atrakcyjne wynagrodzenie?

Chcesz poszerzać swoje kwalifikacje i nie boisz się nowych wzywań?

Rozpocznij pracę z Randstad na jednym ze stanowisk:

pracownik zautomatyzowanej linii produkcyjnej/operator wózka widłowego,

operator ładowarki

oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - stawka 22 zł brutto/h + premia weekendowa,
  • Randstad Plus karta sportowa + opieka medyczna,
  • płatny urlop,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową(odprowadzane są wszystkie składki),
  • po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy.

zadania

  • praca przy produkcji odlewniczych stopów aluminium,
  • obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
  • dla osób z uprawnieniami :obsługa wózków jezdniowych, ładowarek jednonaczyniowych,
  • praca według indywidualnego grafiku(również w weekendy)

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjności do pracy w ruchu ciągłym,
  • uprawnienia na wózek widłowych oraz ładowarki jednoczaniowe będą dodatkowym atutem,
  • zaangażowania i umiejętności pracy w zespole,