pracownik linii produkcyjnej/dystrybucji wewnętrznej - fmcg, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

iryna shkarupa - 669-299+48 609
numer referencyjny
/353/09/2020/PL - 68202

opis stanowiska

Chcesz dorobić lub szukasz nowej pracy? A może masz przestój w obecnej pracy i interesuje Cię szybki zysk w parę tygodni? W Randstad oferujemy pracę od zaraz do Świąt Wielkanocnych, a do tego atrakcyjną premie powitalną– 1000 zł brutto!

oferujemy

  • Stawka podstawowa 17,08 zł brutto/h + premia,
  • Atrakcyjną premię powitalną – 1000 zł brutto za brak nieobecności w okresie do Wielkanocy!
  • Możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin (100% stawki podstawowej),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, zwolnienia lekarskie oraz opłacane składki ZUS),
  • Bezpłatny dojazd do Poznania z prawie całej Wielkopolski, między innymi z Leszna, Kościana, Śmigla, Wągrowca, Murowanej Gośliny, Gniezna, Czarnkowa, Wrześni, Damasławka, Mieleszyna, Mogilna, Trzemeszna, Sierakowa, Szamotuł, Pniew, Międzychodu, Wolsztyna, Obornik, Tarnowa Podgórnego oraz wielu innych!
  • Darmowe obiady pracownicze, a także kawę oraz herbatę,
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta, w zależności od zaangażowania,
  • Pakiet benefitów (kartę sportową OK System, zniżki na zakupy on-line, bony do restauracji oraz dostęp do specjalistycznej opieki medycznej Medicover)
  • Odzież pracowniczą,
  • Pracę w systemie dwuzmianowym

zadania

  • Przygotowanie surowców do produkcji,
  • Sortowanie, odważanie, nakładanie surowca,
  • Kontrola jakości.

oczekujemy

  • Nie wymagamy doświadczenia, a uśmiechu oraz zaangażowania,
  • Książęczki sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym.

Aplikuj już dziś, bądź wyślij SMS o treści "PRACA" na numer 669-299-609 a skontaktujemy się z Tobą!