pracownik magazynowy- operator wózka widłowego, gliwice

kontakt w randstad
tomasz krasicki 601 503 953, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
gliwice, śląskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/54/10/2017/TK - 52621

opis stanowiska

Poszukujesz pracy jako magazynier? Posiadasz uprawnienia operatora wózka widłowego i co najmniej kilkomiesięczne doświadczenie? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • pracę od zaraz
  • pracę w systemie dwu lub trzyzmianowym
  • wynagrodzenie powyżej 3000zł brutto miesięcznie
  • możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy
  • możliwe zatrudnienie od razu bezpośrednio w strukturach firmy

zadania

  • prace magazynowe
  • obsługa wózków widłowych
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • współpraca z pozostałymi działami
  • dowożenie komponentów na linie produkcyjne

oczekujemy

  • posiadania uprawnień na wózek widłowy
  • gotowości podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • co najmniej kilkumiesięcznego doświadczenia na podobnym stanowisku