pracownik magazynowy - operator wózka widłowego, okmiany

lokalizacja
okmiany, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
200
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

joanna biederman+48 224 544 444
numer referencyjny
/457/07/2019/JBniewia - 59907

opis stanowiska

Jeśli szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, licznymi benefitami i bezpłatnym transportem, mamy dla Ciebie świetną ofertę zatrudnienia jako pracownik magazynowy - operator wózka widłowego u naszego kluczowego Klienta - lidera branży logistycznej.

TERAZ PRACA, KTÓREJ SZUKAŁEŚ JEST BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ!

Zobacz jakie jeszcze korzyści niesie za sobą zatrudnienie w nowo otwartym centrum logistyki w Okmianach - koło Bolesławca.

oferujemy

  • nową stawkę godzinową 20 zł brutto/h + system premiowy do 15%
  • zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową bezpośrednio przez Amazon
  • liczne benefity i dofinansowania do szkoleń
  • perspektywę długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego
  • pracę średnio 4 dni w tygodniu po 10h
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające
  • bezpłatny transport pracowniczy
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego bez względu na Twój udokumentowany staż pracy

zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego i wózka widłowego

oczekujemy

  • motywacji do rozwoju zawodowego jako operator wózka widłowego
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym - praca na 2 zmiany (dzienna i nocna)
  • dobrej kondycji fizyczna
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy z komputerem

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 22 454 44 44 dowiedz się więcej  i umów się na spotkanie rekrutacyjne.