pracownik magazynowy - praca w weekendy, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

natalia fedorowicz+48 22 454 44 44
numer referencyjny
/345/04/2019/JB - 57961

opis stanowiska

Zacznij zarabiać z Randstad pracując w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie na stanowisku pracownik magazynowy. Dzięki systemowi pracy w weekendy z powodzeniem połączysz szkołę i pracę. Dodatkowo dajemy Ci gwarancję, że wypłatę otrzymasz zawsze w terminie i zadbamy o Twój dojazd do pracy.

Teraz w Randstad nagradzamy podwójnie za dobre znajomości.

Zarówno Ty, jak i polecona przez Ciebie osoba macie szansę zarobić dodatkowe 325 zł*!

oferujemy

  • wynagrodzenie 20 zł brutto/h + system premiowy do 15% !
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin - system weekendowy
  • umowę o pracę tymczasową
  • kartę multisport (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym
  • szkolenie wprowadzające
  • posiłek w trakcie pracy za 1zł

zadania

  • rozpakowywanie i skanowanie produktów
  • umieszczanie towarów na półkach magazynu
  • przygotowywanie i kompletowanie zamówień Klientów
  • pakowanie zamówień
  • ładowanie przesyłek na ciężarówki i wysyłka do Klienta

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie nocnym lub dziennym
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

ZAAPLIKUJ lub ZADZWOŃ na numer 22 454 44 44 i umów się na spotkanie rekrutacyjne w dogodnym dla Ciebie terminie.

Czekamy na Twój telefon!

*Regulamin akcji dostępny w agencji Randstad