pracownik magazynowy [rekrutacja online], sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
20.00 - 25.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

joanna biederman+48 48 224 544 444
numer referencyjny
/6/05/2020/JB - 63576

opis stanowiska

Jeśli szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, licznymi benefitami i bezpłatnym transportem, mamy dla Ciebie świetną ofertę zatrudnienia jako pracownik magazynowy w najnowocześniejszym centrum logistyki w SOSNOWCU.

Dołącz, zostań i rozwijaj się zawodowo pracując dla naszego Klienta - lidera w branży e-commerce.

Chcesz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym?

Nie obawiaj się, teraz z naszym konsultantem możesz spotkać się online! Zdobądź nową pracę bez wychodzenia z domu!

Zdrowie i bezpieczeństwo są naszym priorytetem - dbamy by Twoja praca była bezpieczna.

oferujemy

  • stawkę 20 zł/godz. brutto + 4 zł/godz. brutto dodatku do podstawowego wynagrodzenia ( do 31.05.2020 r wyłącznie za przepracowane godziny)
  • system premiowy do 15%
  • atrakcyjny system poleceń - za każdą poleconą przez Ciebie osobę masz szansę zyskać dodatkowe 2000 zł premii!*
  • pracę w pełnym wymiarze średnio 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)
  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym – u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany
  • darmowy posiłek w trakcie pracy

zadania

  • wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów
  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

oczekujemy

  • pozytywnego nastawienia i orientacji na dobre wyniki w zakresie wydajności i jakości pracy
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym - praca na 2 zmiany (dzienna i nocna)
  • dobrej kondycji fizycznej
  • umiejętności rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy z komputerem

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj lub zadzwoń na +48 224 544 444 i dowiedz się więcej szczegółów.

 *O zasadach regulaminu akcji "Poleć do Randstad" możesz dowiedzieć się dzwoniąc na nr infolinii lub zapoznać się z z nim osobiście w biurze Randstad.