pracownik magazynowy (śluza), grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/52/04/2021/IP - 69269

opis stanowiska

Zastanawiasz się jak wygląda praca w jednej z najbardziej liczących się na międzynarodowym rynku piekarni? Chcesz poznać proces produkcji pieczywa, które na co dzień kupujesz?

Dołącz do naszego zespołu i sam się przekonaj.

Poszukujemy pracownika magazynowego do zakładu w Grodzisku Mazowieckim.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatny UW/L4, itd)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 21,50 PLN brutto/h
  • premie miesięczne
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym
  • darmowe pieczywo oraz ciepłe i zimne napoje
  • bogaty pakiet benefitów ( m.in karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina )

zadania

  • odbieranie gotowego produktu w kartonach z produkcji
  • układanie kartonów na paletach
  • przyjęcie towaru na stan magazynowy za pomocą skanera
  • transport gotowej palety do magazynu
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • książeczki Sanepid
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub ręcznych wózków elektrycznych będą dodatkowym atutem