pracownik magazynowy w amazon, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
500
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

joanna biederman+48 224544444
numer referencyjny
/714/10/2018/JB - 54851

opis stanowiska

Zebraliśmy dla Ciebie świetne warunki pracy w centrum logistyki Amazon Fulfillment.

Dołącz, zostań i rozwijaj się w Amazon! Zatrudnij się dzisiaj, zostań z nami do końca roku i zgarnij dodatkowy bonus świąteczny 1300 zł brutto*!

Teraz w Randstad nagradzamy również dobre znajomości.

Pracuj i polecaj! Za każdą poleconą do pracy osobę zarobisz 1000 zł*!

oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową 18,50 zł brutto/h + system premiowy do 15%
  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym – u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany
  • darmowy posiłek w trakcie pracy

zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

BRZMI INTERESUJĄCO? ZAAPLIKUJ, zadzwoń lub wyślij sms o treści "Praca" na numer 224544444 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.

*Regulamin dodatkowych bonusów dostępny w agencji Randstad.