pracownik magazynowy, baranowo

lokalizacja
baranowo, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

manuela dudnik+48 667110194
numer referencyjny
/536/11/2018/MD - 55357

opis stanowiska

Szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu w firmie dbającej o pracowników?

Czekamy na Twoją aplikację!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez firmę)
  • wynagrodzenie w wysokości 3500 zł brutto (3800 zł brutto po okresie próbnym)
  • roczne nagrody w wysokości do 20% rocznego wynagrodzenia
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • pracę od poniedziałku do piątku (8.00-16.30)

zadania

  • kompletacja wysyłek
  • przyjmowanie dostaw
  • organizacja wysyłek z przewoźnikami
  • bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń i regałów w magazynie
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej
  • pomoc w utrzymaniu terenów zewnętrznych.

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • prawa jazdy kat. B
  • pracowitości, dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności obsługi komputera (Excel, Word w stopniu podstawowym)