pracownik magazynowy, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/418/10/2017/AG - 47320

opis stanowiska

Stań się częścią międzynarodowej firmy z dużymi tradycjami. Pracuj dla lidera w produkcji stali

w Polsce oraz jednego z najnowocześniejszych producentów w Europie.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową ( opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjne premie i dodatki m. in nagrody roczne
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (6-14-22)
  • dodatki kodeksowe za pracę w godz. nocnych
  • w okresie od listopada do marca - posiłki regeneracyjne
  • dla najlepszych możliwość przejścia w struktury zakładu,
  • pakiet benefitów Randstad Plus ( m.in.dodatkowa opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • bieżąca obsługa dostaw - załadunek, rozładunek
  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego
  • prace porządkowe na hali

oczekujemy

  • doświadczenia w pracach magazynowych - rozładunku/załadunku
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę