pracownik magazynowy, gdańsk

kontakt w randstad
kalina kluk - 501 331 944, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
obszar
magazyn
numer referencyjny
/75/07/2018/KK - 52524

opis stanowiska

Szukasz pracy jako magazynier chcesz mieć pracę o stałych godzinach i od poniedziałku do piątku? Właśnie dla naszego klienta zajmującego się hutą oraz wyrobami ze stali:

Magazynierów z ewentualnymi uprawnieniami na suwnice.

oferujemy

  • zatrudnienia na umowę tymczasową z Agencją Pracy Randstad,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zajmującej się stalą,
  • pracę w systemie trzy zmianowym,
  • wynagrodzenie 3000 brutto dla magazyniera bez uprawnień, bądź 3200 brutto dla magazyniera z uprawnieniami na suwnice,
  • miłą atmosferę pracy,

zadania

  • praca na systemach magazynowych,
  • pracę na hali produkcyjnej, bądź magazynie,
  • poruszanie się suwnicą w przypadku posiadania na nie uprawnień,

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na magazynie,
  • osoby zdeterminowane i chętne do podjęcia nowych wyzwań rozwojowych,
  • zapał i motywacja do powierzonych zadań,

Jesteś zainteresowany zadzwoń na numer 501 331 944 lub zaaplikuj!