pracownik magazynowy, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra paździor+48 601062557
numer referencyjny
/247/01/2019/AP - 56025

opis stanowiska

Dołącz do międzynarodowej firmy z dużymi tradycjami. Pracuj dla lidera produkcji stali w Polsce oraz jednego z najnowocześniejszych producentów w Europie. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: pracownik magazynowy.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjne premie i dodatki
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwu zmianowym (6-14 14-22)
  • w okresie od listopada do marca - posiłki regeneracyjne
  • dla najlepszych pracowników szkolenia oraz możliwość przejścia w struktury zakładu
  • pakiet benefitów Randstad Plus (m.in.dodatkowa opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • bieżąca obsługa dostaw - załadunek, rozładunek
  • kontrola zgodności dostaw
  • wykonywanie prac przeładunkowych zgodnie z instrukcjami pracy/ przepisami BHP
  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego

oczekujemy

  • doświadczenia w pracach magazynowych - rozładunku/załadunku
  • zaangażowania i chęci do pracy