pracownik magazynowy, kołbaskowo

lokalizacja
kołbaskowo, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

elżbieta mazurek+48 697400917
numer referencyjny
/294/10/2018/EM - 54466

opis stanowiska

[rekrutacja prowadzona online]

Zdrowie i bezpieczeństwo są naszym priorytetem - Wspólnie z Amazon dbamy by Twoja praca była bezpieczna.

Pracownik magazynowy > 20 zł/godz. + premie > [rekrutacja online]

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę na stanowisku pracownika magazynowego w centrum logistyki Amazon. Dodatkowo dajemy Ci gwarancję, że wynagrodzenie otrzymasz zawsze w terminie i zadbamy o Twój dojazd do pracy.

Chcesz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym?

Nie obawiaj się, teraz z naszym konsultantem możesz spotkać się online!

Umów się na spotkanie online pod numerem 22 454 44 44

Ciesz się nową pracą bez wychodzenia z domu!

Praca na pełen etat

Miejsce pracy: Szczecin

oferujemy

oferujemy

  • wynagrodzenie 20 zł brutto/h + system premiowy do 15%
  • umowę o pracę tymczasową
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym
  • szkolenie wprowadzające
  • posiłek za 1 zł
  • szybki proces rekrutacji
  • bezpieczne miejsce pracy
  • kartę multisport (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach

zadania

zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego

oczekujemy

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami: 22 454 44 44

randstad.link/amazonszczecin

Dołącz do zespołu Randstad, zostań i rozwijaj swoją karierę w centrum logistyki Amazon Fulfillment Center.