pracownik magazynowy, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/324/09/2018/AG - 53963

opis stanowiska

Szukasz pracy od poniedziałku do piątku? Dodatkowo masz doświadczenie na magazynie i lubisz zarządzać stanami magazynowymi? Poszukujemy pracownika dla firmy , która jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych w dzielnicy Podgórze Duchackie. Jeżeli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe i szukasz pracy w Krakowie nie zwlekaj i Aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • ciekawą pracę w nowoczesnym i rozwijającym się środowisku pracy
  • atrakcyjne benefity: karta OK system, prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju i szkolenia zawodowe
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia miesiąca

zadania

  • wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu
  • obsługa wózka widłowego
  • stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP
  • rzetelne wykonywanie obowiązków

oczekujemy

  • uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego