pracownik magazynowy, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena protasiewicz+48 505105141
numer referencyjny
/285/04/2021/MP - 69500

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na wózkach widłowych ale nie posiadasz uprawnień UDT? Nic straconego! Dla nas liczą się Twoje umiejętności!

Aplikuj na ogłoszenie lub wyślij sms o treści "MAGAZYN", a oddzwonimy opowiedzieć o szczegółach.

oferujemy

  • stałą pracę na pełen etat (umowę o pracę tymczasową - opłacone składki, płatne urlopy)
  • dwuzmianowy system czasu pracy (brak nocek!)
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia (od 2500zł netto)
  • długotrwałą współpracę i możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez zakład
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, karta zniżkowa do punków w partnerskich)

zadania

  • praca w wewnętrznym i zewnętrznym magazynie zakładu
  • obsługa wózków widłowych (rozładunek i załadunek, przewożenie materiału)
  • bieżące prace magazynowe, zlecane przez przełożonego

oczekujemy

  • chęci długotrwałej współpracy
  • doświadczenia i/lub kursu na obsługę wózka widłowego (nie musi być UDT)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym