pracownik magazynowy, sady

lokalizacja
sady, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

magdalena makowska+48 501324860
numer referencyjny
/488/08/2018/MM - 53521

opis stanowiska

Zebraliśmy dla Ciebie świetne warunki pracy w centrum logistyki Amazon Fulfillment.

Dołącz, zostań i rozwijaj się w Amazon! Zatrudnij się dzisiaj, zostań z nami do końca roku i zgarnij dodatkowy bonus świąteczny 650 zł brutto*!

Teraz w Randstad nagradzamy również dobre znajomości.

Pracuj i polecaj! Za każdą poleconą do pracy osobę zarobisz 1000 zł*!

oferujemy

  • wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h + system premiowy do 15% !
  • pracę w wymiarze 50 % etatu – pracujesz 2 dni w tygodniu,
  • dodatkowy bonus świąteczny 650 zł brutto*
  • umowę o pracę tymczasową
  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z miejscowości takich jak: Poznań, Mogilno, Gniezno, Wągrowiec, Swarzędz, Jarocin, Gostyń, Nowy Tomyśl, Leszno, Wronki, Wałcz, Konin, Piła i wiele innych!
  • darmowy posiłek

zadania

  • rozpakowywanie i skanowanie produktów,
  • umieszczanie towarów na półkach magazynu,
  • przygotowywanie i kompletowanie zamówień Klientów,
  • pakowanie zamówień,

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej,
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin,
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy.

ZAAPLIKUJ --- ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści 'Pracuj' na nr 605 133 465 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.

*Regulamin dodatkowych bonusów do wynagrodzenia dostępny w agencji Randstad.