pracownik magazynowy, warszawa

kontakt w randstad
jolanta uss - + 48 605 261 063, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
obszar
magazyn
numer referencyjny
/194/09/2018/JU - 53830

opis stanowiska

Chcesz się zatrudnić na dłużej niż 3 m-ce. ?

Chcesz otrzymać atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas ?

Chcesz mieć możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ?

Chcesz spożytkować nadmiar energii i używać siły swoich mięśni ?

Jeżeli odpowiedziałeś 4 x Tak Aplikuj już teraz :)

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjna stawka 20,00 zł za godzinę brutto plus dodatek nocny
  • praca na 7/8 etatu w godzinach 01:30 - 8:30
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta OK system)

zadania

  • sortowanie paczek
  • załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
  • rozładunek samochodów
  • skanowanie przesyłek

oczekujemy

  • zaangażowania, dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętności pracy w zespole