pracownik magazynu holandia - pakowanie świątecznych skarpet, 's-heerenhoek

lokalizacja
's-heerenhoek, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/678/10/2018/EI - 54812

opis stanowiska

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli Ci wyjechać i szybko zarobić dobre pieniądze w krótkim czasie? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Już dziś czekamy na Ciebie z super ofertą

Rekrutacja na stanowisko pracy fizycznej

oferujemy

  • legalną i stabilną pracę w Holandii
  • wyjazd przewidziany na 2 tygodnie z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie zaczyna się od 10,63 euro brutto/ godzina
  • brak kosztów zakwaterowania przez okres trwania projektu
  • zwrot kosztów przejazdu w obie strony
  • rozpoczęcie pracy 19.11.2018
  • ubezpieczenie od 19,40 euro tydzień/osoba
  • możliwość wyjazdu w grupach oraz w parach

zadania

  • zbieranie zamówień przy pomocy skanera
  • układanie, składanie oraz pakowanie skarpet świątecznych

oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze skanera
  • doświadczenia w pracy na magazynie jako dodatkowy atut
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego dodatkowy atut
  • prawo jazdy kat. B mile widziane