pracownik magazynu-kontroler jakości opon, błonie

lokalizacja
błonie, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

patrycja powązka+48 693920242
numer referencyjny
/501/10/2018/PP - 54655

opis stanowiska

Chciałbyś zdobyć większe doświadczenie jako pracownik magazynowy?

Zależy Ci, aby atmosfera w pracy była przyjazna, a współpracownicy koleżeńscy

Szukasz pracy na 2 zmiany, z wolnymi weekendami?

Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco to nasza oferta może Cię zainteresować.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i zwolnienia lekarskie, odprowadzane składki ZUS)
  • atrakcyjną platformę benefitową Randstad PLUS - dostęp do zniżek i rabatów w sklepach i restauracjach, opiekę medyczną i kartę sportową w atrakcyjnej cenie
  • opiekę Konsultanta Randstad

zadania

  • kontrola jakości opon
  • układanie opon na magazynie
  • załadowanie samochodów
  • rozładunek dostawy opon

oczekujemy

  • gotowość do pracy zmianowej (dwie zmiany)
  • mile widzialne doświadczenie w pracy w magazynie
  • umiejętność pracy pod presją czasu