pracownik magazynu - sortowanie przesyłek post nl, heijen

lokalizacja
heijen, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

bożena paczuła+48 661501401
numer referencyjny
/624/04/2021/IS - 69825

opis stanowiska

Przebywasz obecnie w Holandii i poszukujesz pracy?!

Mamy oferty właśnie dla Ciebie. Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
  • 104€ opłaty za zakwaterowanie oraz 24,60€ ubezpieczenie
  • dojazdy do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie w każdym tygodniu na Twoim koncie
  • zdobycie cennego doświadczenia w najbardziej renomowanych holenderskich firmach i naukę języków obcych

zadania

  • segregowanie przesyłek
  • układanie przesyłek
  • załadunek , rozładunek

oczekujemy

  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • doświadczenie w pracy na produkcji jako dodatkowy atut
  • doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Wszystko o pracy za granicą. Porady, oferty. Sprawdź naszą grupę na FB!