pracownik magazynu w amazon, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
20.00 - 25.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
500
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

joanna biederman+48 224544444
numer referencyjny
/251/12/2018/JB - 55790

opis stanowiska

Jeśli szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, licznymi benefitami i bezpłatnym transportem, aplikuj już teraz.

Dołącz do grona zgranej paczki pracowników na stanowisku pracownik magazynowy i zostań z nami na dłużej.

Specjalnie na okres szczytu sezonu przygotowaliśmy dla Ciebie bonus świąteczny - 1500 zł!*

W Randstad nagradzamy też za dobre znajomości.

 Za każdą poleconą osobę, która rozpocznie pracę w listopadzie masz szansę zarobić dodatkowe 2000 zł*!

Im więcej osób polecisz, tym więcej zarobisz!

Zobacz jakie jeszcze korzyści niesie za sobą nasza oferta.

oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową 20 zł brutto/h + system premiowy do 15%
  • bonus świąteczny 1500 zł
  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym – u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany
  • smaczny posiłek w trakcie pracy za 1 zł

zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 224 544 444 i umów się na spotkanie rekrutacyjne w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

Spotkania rekrutacyjne odbywają się cyklicznie w biurze Randstad w Wałbrzychu i Wrocławiu.

Zadzwoń i dowiedz się również kiedy spotkanie odbywa się w Twoim mieście.

*Regulamin akcji bonusowej i poleceniowej dostępny w agencji Randstad