pracownik magazynu w hurtowni farmaceutycznej, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
13.00 za godzinę

liczba wakatów
20
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

amadeusz bański+48 605262394
numer referencyjny
/87/11/2018/AB - 54954

opis stanowiska

Szukasz lekkiej pracy stałej lub dodatkowej? Chcesz mieć wpływa na godziny w jakich pracujesz?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, dużej hurtowni farmaceutycznej, poszukujemy:

Pracowników magazynu

Miejsce pracy Tychy – Wilkowyje

oferujemy

  • elastyczne zatrudnienie na pełny lub pomniejszony etat
  • możliwość pracy w niekonwencjonalnych godzinach pomiędzy
  • godziny pracy przy pełnym etacie 6:00 - 14.00 , 8.00 - 16.00 oraz 18.00 - 2.00 , 20.00 - 4.00
  • godziny pracy przy zatrudnieniu na pół etatu 18.00 - 22.00
  • dodatek nocny
  • możliwość dodatkowej pracy zarobkowej
  • dodatkową pracę także dla uczniów i studentów
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie po okresie 3 - miesięcy
  • wynagrodzenie godzinowe 13 zł brutto za godzinę pracy
  • pakiet Randstad Plus (dofinansowana karta sportowa i opieka medyczna, pakiet zniżek na zakupy online)

zadania

  • zbieranie zamówień z półek i przygotowywanie ich do wysyłki
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • rozkładanie produktów na półkach
  • kontrola dat ważności
  • prace porządkowe na magazynie

oczekujemy

  • gotowości po podjęcia pracy w niekonwencjonalnych godzinach
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • dokładność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, w handlu, w gastronomii