pracownik magazynu z obsługą wózka widłowego, kętrzyn

lokalizacja
kętrzyn, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

emilia doljasz+48 669805905
numer referencyjny
/275/05/2019/ED - 58456

opis stanowiska

Poszukujesz pracy? Posiadasz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub wyślij SMS o treści "WÓZKOWY" + miejscowość, w której mieszkasz na numer 669805905 - oddzwonimy!

oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (odprowadzane składki ZUS, płatne urlopy),

- pracę od poniedziałku do piątku, w systemie zmianowym 6-14,14-22, 22-6,

- atrakcyjne wynagrodzenie 14,28zł brutto/godzinę,

- premię za brak absencji 150zł brutto,

- darmowy transport z kierunków: Giżycko, Barciany, Korsze, Reszel, Węgorzewo, Srokowo – oszczędzasz na dojazdach!

- bogaty pakiet benefitów, m. in.: karta sportowa, opieka medyczna w korzystnej cenie, zniżki i vouchery do sklepów, restauracji,

- możliwość podjęcia pracy na stałe bezpośrednio w strukturach klienta.

zadania

- czynne kierowanie wózkiem widłowym wysokiego i niskiego składu,

- rozładunek/załadunek towarów,

- przyjmowanie/wydawanie towaru do magazynu,

- prace porządkowe na magazynie.

oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,

- doświadczenia w pracy na magazynie,

- energiczności i samodzielności w działaniu,

-chęci do podjęcia długofalowej współpracy.