pracownik magazynu z udt, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka rokiciniak+48 601805355
numer referencyjny
/506/03/2021/AR - 68960

opis stanowiska

Lubisz jeździć na wózkach widłowych masz doświadczenie? Inni mówią o Tobie - że praca pali Ci się w rękach? A może chciałbyś pracować tylko na noc? Jeśli na pytania odpowiedziałeś tak- jesteś idealnym kandydatem :)

miejsce pracy : Łódź Olechów

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (możliwość bezpośredniego zatrudnienia już po miesiącu:)
  • wynagrodzenie godzinowe 23 zł brutto ( przy pełnym miesiącu czyli 168 H daje to około 3900 brutto czyli 2800 netto+ dodatek za noce spokojnie 3 tysiące masz do ręki )
  • pracę w godzinach nocnych rozpoczęcie od 19 lub od 22.00

zadania

  • Udział w procesie przeładunku towarów oraz kompletacji: wydawanie, przyjmowanie, rozładowywanie towaru; identyfikowanie i układanie towarów wg procedur oraz zasad obowiązujących w firmie
  •  Prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodzącej i wychodzącej
  •  Rozliczanie dostaw / wydań towarów
  •  Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru
  •  Uzupełnianie systemu dokumentacyjnego w celu zapewnienia przejrzystości operacji oraz weryfikacja poprawności oznakowania dokumentów, kontroli towarów
  •  Utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na w obsłudze wózków widłowych (bocznych i czołowych )
  • doświadczenie w pracy na magazynie lub duża motywacja do pracy
  • ambicja, chęć do rozwoju
  • gotowość do pracy tylko w godzinach nocnych
  • UDT - warunek konieczny