pracownik magazynu z uprawnieniami, mszczonów

lokalizacja
mszczonów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

damian bożek+48 501331556
numer referencyjny
/644/10/2018/DB - 54782

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • bardzo atrakcyjna stawka godzinowa 15 zł/h/brutto + premia!
  • Umowa o pracę tymczasową - ubezpieczenie, składki ZUS
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

zadania

  • pakowanie wyrobów
  • Przenoszenie / przewożenie wyrobów (transport ręczny)
  • weryfikacja jakości
  • kontrola ilości
  • pobieranie materiałów / towarów z regałów
  • obsługa wózka widłowego

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do pracy zmianowej 6-14, 14-22.

Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca, zgłoś się poprzez przycisk "Aplikuj".