pracownik magazynu, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

dagmara szatkowska+48 607 208 903
numer referencyjny
/638/10/2018/DS - 54778

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży spożywczej, firmy Mondelez International, który każdego dnia z pasją tworzy czekoladowe przekąski, szukamy osób na stanowisko pracownik magazynu.

Miejsce pracy - Bielany Wrocławskie

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta, w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • możliwości rozwoju i awansu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny ( bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, pracowniczy program emerytalny, dofinansowana karta multisport)
  • premię miesięczną
  • bezpłatny transport z wybranych miejscowości, m. in. Wrocław, Bielawa, Dzierżoniów, Strzelin, Ziębice, Niemcza i inne

zadania

  • przygotowanie dokumentów przyjęcia i wysyłki towarów
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • obsługa systemów WMS
  • kontrola procesu uwalniania i zatrzymywania materiałów
  • obsługa skanerów
  • obsługa wózków widłowych
  • obsługa wysyłek i dostaw – załadunki i rozładunki
  • prace porządkowe i związane z gospodarką odpadami
  • pomoc w zakresie zarządzania pracą na zmianie oraz zapewnienie ciągłości procesu

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych (mile widziane uprawnienia UDT )
  • min 2-letniego doświadczenia w pracy na magazynie
  • umiejętności obsługi komputera ( MS Office, SAP)
  • dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności, sumienności
  • umiejętności pracy w zespole
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia
  • dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym, trzyzmianowym

Jeśli jesteś gotowy/a, aby zrobić krok naprzód i być częścią tej firmy, aplikuj już teraz!