pracownik magazynu, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

karina mkrtczjan+48 +48506463202
numer referencyjny
/240/11/2019/KM - 61481

opis stanowiska

Podreperuj swój budżet przed świętami lub zostań z nami na stałe! Proste prace magazynowe przy rozmieszczaniu towarów na regałach oraz kompletowaniu zamówień. Pracuj 16 dni w miesiącu i skorzystaj z bonusu świątecznego!

oferujemy

  • korzystną stawkę godzinowa 20 zł brutto/h
  • premię frekwencyjną i zadaniową do 15%
  • pracę 4 lub 2 dni w tygodniu w zależności od etatu
  • bezpłatny dojazd z wielu miejscowości
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)
  • pakiet benefitów Randstad PLUS - karta sportowa, opieka medyczna oraz zniżki na zakupy w wybranych sklepach - do 50%

zadania

  • rozmieszczanie produktów na magazynie
  • kompletowanie zamówień
  • załadunek i rozładunek paczek
  • pakowanie i przygotowywanie przesyłek
  • praca z wykorzystaniem skanera

oczekujemy

  • motywacji do pracy w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00-16:30 oraz 17:30-4:00
  • dokładności w działaniu
  • komunikatywności, umiejętności pracy w grupie

Zainteresowana/y? Nie czekaj aplikuj lub wyślij SMS o treści "BONUS" pod numer 506 463 202.