pracownik magazynu, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

katarzyna ficek+48 334725202
numer referencyjny
/247/08/2018/KF - 53280

opis stanowiska

Szukasz pracy na dłużej? Masz doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera, ale nadal chciałbyś się rozwijać w tym obszarze? Mamy pracę idealną dla Ciebie!

oferujemy

  • wynagrodzenie godzinowe od 16,90 brutto + 20% premii + 400 zł dodatku zmianowego
  • praca w systemie IV-brygadowym
  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stałą (bezpośrednio u Pracodawcy)
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji
  • bogaty pakiet świadczeń (bilety do kina lub teatru, "wczasy pod gruszą", karta sportowa, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci)

zadania

  • rozładunek dostaw, załadunek wyrobów własnych
  • wydawanie oraz przyjmowanie na bieżąco w systemie (skanowanie etykiet) materiałów, opakowań oraz wyrobów gotowych
  • sporządzanie dokumentów przyjęcia i wydania surowców na produkcję oraz ewentualnych logistycznych raportów niezgodności
  • transport wewnątrz zakładu materiałów i wyrobów

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego (mile widziane średnie)
  • min. 1 roku doświadczenia na stanowisku magazyniera w firmach produkcyjnych
  • umiejętności obsługi wózków widłowych i wymiany butli
  • uprawnień na wózek widłowy z wymianą butli gazowych
  • praktycznej umiejętności obsługi skanera
  • mile wdziana znajomość programu SAP
  • doświadczenia w pracy z dokumentacją magazynową
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie IV-brygadowym