pracownik magazynu, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra jamnicka+48 603 304 002
numer referencyjny
/528/06/2019/AJliza - 59251

opis stanowiska

Poszukujesz pracy pełnej wyzwań w stabilnej firmie? Posiadasz doświadczenie w pracy w magazynie? Jesteś osobą energiczną i chętną do pracy? Nie czekaj, zapoznaj się z nasza ofertą pracy!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, świadczenia)
  • pracę w systemie 2 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00)
  • wolne weekendy
  • dla chętnych osób - nadgodziny: w tygodniu płatne 50%, a w soboty 100%
  • lokalizacja: Park Przemysłowy (dojazd od Glinek)
  • kompleksowe przeszkolenie
  • możliwość wykupienia karty sportowej, korzystania ze zniżek i innych benefitów

zadania

  • załadunek i rozładunek towaru
  • kontrola wewnętrznej dokumentacji magazynowej
  • obsługa wózka widłowego z wymianą butli gazowej
  • kontrola stanów magazynowych

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego- warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
  • sumiennego i odpowiedzialnego wykonywania powierzonych obowiązków

Jeżeli oferta pracy Cię zainteresowała- nie czekaj! Aplikuj już teraz!