pracownik magazynu, chorzów

lokalizacja
chorzów, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/394/10/2017/MS - 47281

opis stanowiska

Chcesz rozpocząć pracę na magazynie? Jesteś osobą zmotywowaną i dyspozycyjną? Zaaplikuj na to ogłoszenie! Nie wymagamy doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy!

Poszukujemy osób gotowych podjąć zatrudnienie na stanowiskach:

  • magazynier

oferujemy

  • szybkie zatrudnienie
  • pracę w Firmie o stabilnej pozycji rynkowej, dogodna lokalizacja
  • umowę zlecenie, możliwość stałego zatrudnienia u Klienta
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • pracę w systemie II zmianowym
  • możliwość pracy w nadgodzinach

zadania

  • praca ze skanerem
  • kompletacja zamówienia, przygotowanie produktów do wysyłki
  • prace magazynowe, współpraca z innymi działam

oczekujemy

  • dyspozycyjności
  • chęci do pracy i rozwoju
  • odpowiedzialności i zaangażowania

Prowadzimy szybką rekrutację dla zdecydowanych osób! Zaaplikuj już teraz!

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Oferta pracy tymczasowej. Agencja zatrudnienia- nr wpisu 47.