pracownik magazynu, chorzów

lokalizacja
chorzów, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna doleżyk+48 605305109
numer referencyjny
/314/03/2019/KD - 57343

opis stanowiska

Interesuje Cię praca na magazynie? Pracowałeś już na podobnym stanowisku a może chcesz zdobyć cenne doświadczenie? Firma produkująca elementy wyposażenia samochodów, poszukuje pracowników na stanowisko pracownik magazynu

oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (3 zmiany w systemie 4-brygadowym)
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy i L4)
  • możliwość przejścia w struktury firmy
  • program benefitowy Randstad Plus (zniżki do kawiarni, pizzerii i na zakupy on-line, prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

zadania

  • kontrola jakości wyrobu gotowego
  • pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
  • etykietowanie

oczekujemy

  • motywacji i chęci do pracy w w systemie 4-brygadowym
  • zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie