pracownik magazynu, gądki

opublikowane
kontakt
daria miszczyk 609502807, randstad poland
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
gądki, wielkopolskie
obszar
inne
numer referencyjny
/247/12/2017/ - 47499
kontakt

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy magazynowej bądź chcesz je zdobyć? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Mamy świetną ofertę pracy w magazynie hurtowni farmaceutycznej- przyjazna atmosfera, dobre warunki pracy, atrakcyjne premie! Zgłoś się już teraz!

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 14 zł/h brutto + atrakcyjne premie!
  • umowa o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • atrakcyjna oferta prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, zniżki kin i restauracji
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • dojazd do pracy z Poznania (Rondo Rataje), Kostrzyna i Swarzędza

zadania

  • sortowanie produktów
  • załadunek i rozładunek towarów
  • kompletacja zamówień
  • praca ze skanerem ręcznym

oczekujemy

  • gotowości do pracy 3 zmianowej
  • chęci do pracy