pracownik magazynu, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika rak+48 693470027
numer referencyjny
/182/09/2020/DR - 65467

opis stanowiska

Poszukujemy pracowników magazynowych do firmy związanej z branżą automotive!

Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie na podobnym stanowisku?

Serdecznie zapraszamy do aplikacji - oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie!

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio pod firmą,
  • pracę w systemie trzech zmian od poniedziałku do piątku,
  • możliwość pracy w nadgodzinach, soboty i niedziele płatne 100%,
  • premię miesięczną od 4zł/h do 6zł/h,
  • dodatek transportowy 2,50zł/ dzień brutto,
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej 6zł/dzień,
  • długą, płatną przerwę,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • nagrody, bonus rekomendacyjny za polecenie do pracy, możliwość awansu
  • dodatkowe benefity: karta OK System, Medicover, zniżki do kina, bilety na siłownie
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • zatrudnienie od zaraz

zadania

  • obsługa wózka widłowego typu Linde,
  • załadunek i rozładunek wyrobów gotowych,
  • współpraca z produkcją

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe UDT
  • doświadczenia min. rok na podobnym stanowisku
  • chęci i zaangażowania