pracownik magazynu, karnieszewice

lokalizacja
karnieszewice, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

izabela myśliwiec+48 697 170 034
numer referencyjny
/47/12/2018/IM - 55478

opis stanowiska

Marzy Ci się praca, w której to pracodawca dba o to, aby jego pracownicy dotarli do firmy na czas? Dzięki nam Twoje marzenie stanie się codziennością. Nie zwlekaj i aplikuj CV!

Dla naszego Klienta w Karnieszewicach poszukujemy osób na stanowisko: MAGAZYNIER

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści MAGAZYN na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • opłacone wszystkie składki ZUS
  • płatne urlopy i zwolnienia lekarskie
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • DARMOWY TRANSPORT DO PRACY
  • specjalną odzież ochronną od pierwszego dnia pracy
  • szkolenie wstępne i stanowiskowe
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym

zadania

  • przewożenie produktów na produkcję
  • przewożenie gotowych wyrobów na magazyn
  • inne prace magazynowe, bez uprawnień na wózki widłowe

oczekujemy

  • książeczki SANEPID
  • sumienności, zaangażowania i pracowitości
  • praca na 2 zmiany, w grudniu praca od 6.00 -16.00 i 16.00 - 02.00, później praca od 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00
  • umiejętności pracy w grupie
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnych stanowiskach