pracownik magazynu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/498/09/2018/AG - 54116

opis stanowiska

Potrzebujesz uzupełnić swój domowy budżet? Szukasz dodatkowego zajęcia? Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży! Dla naszego klienta poszukujemy chętnej osoby do pracy w kameralnym sklepie w centrum handlowe Zakopianka . Teraz masz szansę zdobyć doświadczenie w nowoczesnym magazynie produktów użytkowych i kawy.

oferujemy

  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 15 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy/herbaty
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom
  • bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą

zadania

  • przyjmowanie dostaw
  • zmiana ekspozycji
  • sprawdzanie ilościowe asortymentu

oczekujemy

  • aktualnej książeczki Sanepidu
  • dyspozycyjności w poniedziałki (6:00 - 11:00) oraz 2 dni w tygodniu po 4h
  • gotowości do wykonywania fizycznej pracy
  • mile widziany status studenta