pracownik magazynu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/506/11/2018/AG - 55337

opis stanowiska

Szukasz dodatkowego zajęcia? Nie boisz się fizycznej pracy i potrzebujesz uzupełnić swój domowy budżet? Przed Tobą możliwość dołączenia do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży. Poszukujemy osób chętnych do pracy na magazynie sklepokawiarni w M1. Zespół młodych i pozytywnych ludzi czeka właśnie na Ciebie. :)

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 14 zł brutto/h
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy (świetny benefit dla smakoszy!)
  • praca wśród ludzi którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem
  • bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą

zadania

  • przyjmowanie dostaw w piątki w godzinach 7:00 -15:00
  • zmiana ekspozycji na sklepie
  • sprawdzanie ilościowe asortymentu

oczekujemy

  • aktualnej książeczki Sanepidu
  • dyspozycyjności
  • gotowości do wykonywania fizycznej pracy
  • mile widziany status studenta