pracownik magazynu, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

piotr kamiński+48 697 101 906
numer referencyjny
/713/10/2018/MJwojd - 58035

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na magazynie i posiadasz uprawnienia UDT? Praca ze skanerem i systemami magazynowymi to Twój świat? Szukasz stabilnego zatrudnienia ? Szukamy właśnie Ciebie !! Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę na stanowisku Magazynier

JAK SIĘ DO NAS ZGŁOSIĆ:

Najlepiej zaaplikuj na to ogłoszenie lub napisz sms o treści „ MAGAZYN” na nr 725-305-705 - a My do Ciebie oddzwonimy!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki Zus +płatny urlop)
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas (3400 zł brutto/miesiąc)
  • pracę na 2 zmiany
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, do kina ),
  • współpracę z jedną z największych Agencji Pracy Tymczasowej w Polsce
  • miłą atmosferę w pracy w zgranym zespole
  • opiekę konsultanta Randstad

zadania

  • właściwa alokacja towarów na magazynie oraz w obrębie obszaru produkcji
  • uzupełnianie stanów materiałowych na obszarach produkcyjnych i wspomagających
  • ładowanie/rozładowywanie samochodów dostawczych
  • sprawdzanie poprawności dostaw
  • raportowanie dostaw i wysyłek w systemie ERP
  • Weryfikacja stanów magazynowych i utrzymywanie zgodności półka-system,
  • Nienaganne obchodzenie się z towarem, w tym ze sposobami składowania.

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • sumienności, staranności, uczciwości
  • umiejętności obsługi MS Office
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku