pracownik magazynu, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta niewiara+48 693 470 594
numer referencyjny
/1000/10/2017/RK - 47980

opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów, którzy nie boją się pracy na magazynie oraz chcieliby doskonalić swoje umiejętności jazdy na wózku widłowym!

Nasz Klient - czołowy producent systemów aluminiowych zatrudni kandydatów na stanowisku: pracownik magazynu

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • 3 zmianowy system pracy (wolne weekendy)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów

zadania

  • załadunek i rozładunek towaru
  • układanie towaru na magazynie
  • obsługa wózka widłowego

oczekujemy

  • chęci nawiązania długotrwałej współpracy
  • gotowości do pracy zmianowej
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe bądź doświadczenie w pracy na magazynie

Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści MAGAZYN-A - 693 470 594. Skontaktujemy się z Tobą!