pracownik magazynu, radom

lokalizacja
radom, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka zawisza+48 603308009
numer referencyjny
/155/03/2019/AZ - 57222

opis stanowiska

szukasz stabilnego zatrudnienia na magazynie?

zależy Ci na komfortowych warunkach pracy i miejscu, gdzie pracowników traktuje się z szacunkiem?

mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę - APLIKUJ!

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie i nadgodziny;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków jezdniowych
  • smaczne, domowe obiady na stołówce
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, platforma rabatowa)

zadania

  • obsługa wózków jezdniowych,
  • odbiór wyrobów gotowych spod maszyn produkcyjnych
  • prace magazynowe
  • dbanie o porządek na magazynie

oczekujemy

  • uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych (mile widziane uprawnienia potwierdzone przez UDT)
  • chęci do pracy i zaangażowania
  • dyspozycyjność oraz elastyczność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym
  • mile widziana umiejętność obsługi skanera
  • mile widziane uprawnienia na windy i dźwigi