pracownik magazynu, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

natalia kiermasz+48 506463243
numer referencyjny
/559/04/2018/NK - 51100

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Masz uprawnienia na wózki widłowe?

Zależy Ci na pracy w dogodnej lokalizacji z łatwym dojazdem?

Oferujemy pracę w charakterze wydawcy magazynowego

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - pełne składki ZUS, płatny urlop
  • wysoką stałą stawkę miesięczną
  • atrakcyjne premie i możliwość dofinansowania do obiadów na pracowniczej stołówce - pyszny obiad za 7 zł!
  • pakiet benefitów Randstad Plus (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, zniżki na zakupy)
  • możliwość rozwoju w strukturach klienta
  • pracę w systemie 3 zmianowym/ 4- brygadowym

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • współpraca z działami produkcyjnym
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnień do kierowania wózkami jezdniowymi ( z UDT)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, 4- brygadowym
  • możliwości dojazdu do Siemianowic Śląskich (łatwy dojazd z Katowic, Czeladzi, Bytomia, Piekar Śląskich, Będzina, Wojkowic, Dąbrowy Górniczej)
  • sumienności i dokładności
  • zdolności manualnych
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki