pracownik magazynu, śrem

lokalizacja
śrem, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
7
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

karolina łakomiak+48 663500907
numer referencyjny
/205/03/2019/KŁ - 57238

opis stanowiska

Szukasz pracy w magazynie blisko swojego domu? Dobra atmosfera w młodym zespole sprawia, że przyjeżdżasz do prac z przyjemnością? Zatrudnij się u nas już dziś!

pracownik magazynu

oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia - pełen etat

• umowę o pracę tymczasową + pełen pakiet socjalny ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin, restauracji i wiele innych )

• darmowe kawa i herbata, codziennie ciepły posiłek za 1 zł

• zdobycie doświadczenia zawodowego na wózkach widłowych

• pracę w międzynarodowej renomowanej, solidnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

• możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez przedsiębiorstwo

zadania

• obsługa wózka widłowego

• transport wewnętrzny komponentów potrzebnych do produkcji

• drobne prace magazynowe w obrębie wyznaczonych obszarów

oczekujemy

• uprawnień do obsługi wózków widłowych

• dyspozycyjności do pracy zmianowej

• dokładności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki

Jeżeli to praca dla Ciebie, zadzwoń lub wyślij SMS tel 663 500 907 - oddzwonimy!