pracownik magazynu, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
15.00 - 17.70 PLN za godzinę

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

amadeusz bański+48 605262394
numer referencyjny
/319/05/2019/AB - 58494

opis stanowiska

Szukasz lekkiej pracy stałej lub dodatkowej? Dobrze się czujesz w pracy w porze nocnej?

Ta oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, dużej hurtowni farmaceutycznej, poszukujemy: Pracowników magazynu

Miejsce pracy Tychy – Wilkowyje

oferujemy

  • godziny pracy przy pełnym etacie 19:00 - 3:00 albo 20:00 - 4:00
  • dodatek nocny
  • dodatkową pracę także dla uczniów i studentów
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z odprowadzonymi składkami ZUS i płatnym urlopem
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie po okresie 3 - miesięcy
  • wynagrodzenie godzinowe 15 zł brutto za godzinę pracy
  • pakiet Randstad Plus (dofinansowana karta sportowa i opieka medyczna, pakiet zniżek na zakupy online)

zadania

  • zbieranie zamówień z półek i przygotowywanie ich do wysyłki
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • rozkładanie produktów na półkach
  • kontrola dat ważności
  • prace porządkowe w magazynie

oczekujemy

  • gotowości po podjęcia pracy w niekonwencjonalnych godzinach
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • dokładność
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie, w handlu, w gastronomii