pracownik magazynu, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
17.00 - 20.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna niedźwiecka+48 663 308 200
numer referencyjny
/313/01/2019/AN - 56086

opis stanowiska

Chcesz pracować w dużej międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie oraz dla której ważna jest też atmosfera w pracy?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV

Aktualnie do fabryki sprzętu AGD poszukujemy: pracowników magazynu.

Pracuj w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku!

oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia podstawa 19 zł + premia do każdej godziny
  • dodatki pozapłacowe
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez firmę B/S/H/
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym

zadania

  • kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów
  • sortowanie towarów oraz wykładanie na półki
  • skanowanie produktów
  • streczowanie palet

oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki