pracownik maskujący, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

izabela myśliwiec+48 697170034
numer referencyjny
/223/08/2019/MS - 60037

opis stanowiska

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmierza w dobrym kierunku? Z nami nabierze ona rozpędu. Zapoznaj się z ogłoszeniem i prześlij swoje CV!

Dla naszego Klienta w Koszalinie poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK MASKUJĄCY

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • płatne urlopy oraz opłacone wszystkie składki ZUS,
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych,
  • wynagrodzenie zawsze na czas na Twoim koncie,
  • pracę na 2 zmiany: 6-14, 14-22,
  • odzież roboczą od pierwszego dnia pracy,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta.

zadania

  • domalowywanie pędzelkiem ubytków w farbie,
  • sprawdzenie jakościowe wyprodukowanych części aluminiowych.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej,
  • pracowitości i punktualności,
  • dobrego wzroku,
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracach manualnych.