pracownik montażu, 3600 brutto miesięcznie, wykroty

lokalizacja
wykroty, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena gonsior+48 885 550 189
numer referencyjny
/486/07/2020/AO - 64771

opis stanowiska

Oferta z długą perspektywą zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą. Szukamy pracowników z doświadczeniem i bez doświadczenia. Wszystkie osoby przeszkolimy i przygotujemy do samodzielnej pracy. Skorzystasz z tej szansy?

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie klienta
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • wynagrodzenie 3600 zł brutto miesięcznie
  • bonusy i premię pieniężne
  • dofinansowanie dojazdu do pracy

zadania

  • praca związana z montażem elementów, obsługą maszyn i urządzeń
  • wstępna kontrola jakości
  • wymiana narzędzi, przezbrajanie maszyn
  • terminowe wykonanie robót, zapewnienie ciągłości produkcji
  • praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP i ochrony ppoż

oczekujemy

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • znajomość podstawowych narzędzi i umiejętność posługiwania się nimi
  • zdolności manualnych
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość programu SAP lub/ i doświadczenie w pracach przy montażu