pracownik montażu podzespołów, wrocław

kontakt w randstad
izabela wołyńska - 697240229, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
obszar
produkcja
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/468/08/2018/IW - 53502

opis stanowiska

Lider branży lotniczej i wojskowej poszukuje pracowników do długofalowej współpracy! Szukasz stabilnego zatrudnienia w renomowanej firmie na umowę o prace - zatrudnienie bezpośrednie u klienta! Jeżeli tak to zapraszamy do aplikowania! Nie przegap takiej szansy!

oferujemy

  • umowę o pracę (praca stała);
  • zatrudnienie bezpośrednie u naszego Klienta;
  • współpracę długofalową ze stabilnym zatrudnieniem;
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności - podaj nam swoje oczekiwania finansowe a być może postaramy się im sprostać!

zadania

  • montaż oraz demontaż podzespołów układów hydraulicznych;
  • naprawa, testowanie oraz regulacja podzespołów;
  • obsługa systemów produkcyjnych;
  • kontrola jakości.

oczekujemy

  • mile widziana znajomość czytania rysunku technicznego oraz umiejetność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku monterskim.